ZHCS2000TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZHCS2000TC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZHCS2000TC
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOT23-6
Podatkovni listi: ZHCS2000TC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZHCS2000TC
Številka dela ZHCS2000TC Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7067 pcs Podatkovni list ZHCS2000TC.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOT-26 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 5.5ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 2A (DC) Surface Mount SOT-26
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A (DC)
Capacitance @ Vr, F 50pF @ 25V, 1MHz Številka osnovnega dela ZHCS2000