CT410024
DialightDialight
Dialight
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CT410024
Proizvajalec / znamka: Dialight
Opis izdelka LINKING CABLE 4WAY PLUG 100MM
Podatkovni listi: CT410024.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CT410024
Številka dela CT410024 Proizvajalec Dialight
Opis LINKING CABLE 4WAY PLUG 100MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4842 pcs Podatkovni list CT410024.pdf
Serija CT4 Druga imena CT4-10024
CT4-10024-ND
Za uporabo s / sorodnimi izdelki LinkLed™ RGB Vrsta pripomočka Linking Cables
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CT41001N020
CT41001N020
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V
Na zalogi: 4231 pcs
Prenesi: CT41001N020.pdf
RFQ
CT41001N000
CT41001N000
Proizvajalci: APEM Inc.
Na zalogi: 3949 pcs
Prenesi: CT41001N000.pdf
RFQ
CT4122
CT4122
Proizvajalci: Cal Test Electronics
Opis: USB POWER LEAD 200CM 2.1MM +P
Prenesi: CT4122.pdf
Prenesi: CT41021N000.pdf
CT4078-NA
CT4078-NA
Opis: DIFFERENTIAL PROBE KIT 120MHZ 22
Na zalogi: 64 pcs
Prenesi: CT4078-NA.pdf
Proizvajalci: Dialight
Opis: LINKING CABLE 4WAY PLUG 200MM
Prenesi: CT4200.pdf
Opis: DIFF PROBE 70MHZ 10X/100X 70V/70
Na zalogi: 108 pcs
Proizvajalci: Dialight
Opis: LINKING CABLE 4WAY PLUG 100MM
Opis: DIFFERENTIAL PROBE KIT 50MHZ 3 K
Na zalogi: 87 pcs
Prenesi:
CT4079-EU
CT4079-EU
Opis: DIFFERENTIAL PROBE KIT 50 MHZ 30
Na zalogi: 99 pcs
Prenesi:
Opis: ACTIVE OPROBE X10 1.2GHZ - ELD
Na zalogi: 133 pcs
Opis: ACCESSORY KIT ACTIVE PROBE - ELD
Na zalogi: 700 pcs
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%