CDS425RGBWIP
DialightDialight
Dialight
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDS425RGBWIP
Proizvajalec / znamka: Dialight
Opis izdelka 12UP RGB COLADA IP WIDE OPTIC
Podatkovni listi: CDS425RGBWIP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDS425RGBWIP
Številka dela CDS425RGBWIP Proizvajalec Dialight
Opis 12UP RGB COLADA IP WIDE OPTIC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5875 pcs Podatkovni list CDS425RGBWIP.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules *
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDS41
CDS41
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: 3/8" DRIVE,11MM SOCKET,12PT
Na zalogi: 44540 pcs
Prenesi:
RFQ
CDS42N
CDS42N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SOCKET,3/8" DRIVE,12MM,12PT
Na zalogi: 41473 pcs
Prenesi:
RFQ
CDS42
CDS42
Opis: 3/8" DRIVE,12MM SOCKET,12PT
CDS425RGBP
CDS425RGBP
Proizvajalci: Dialight
Opis: SLV RGB 425MM IP OVL 8X25
CDS425WWWIP
CDS425WWWIP
Proizvajalci: Dialight
Opis: 12UP WW COLADA IP WIDE OPTIC
Prenesi: CDS425WWWIP.pdf
CDS43
CDS43
Opis: 3/8" DRIVE,13MM SOCKET SET,12PT
CDS40N
CDS40N
Opis: SOCKET,3/8" DRIVE,10MM,12PT
CDS43N
CDS43N
Opis: SOCKET,3/8" DRIVE,13MM,12PT
CDS4004828-M
CDS4004828-M
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 28V
Na zalogi: 366 pcs
Prenesi: CDS4004828-M.pdf
CDS41N
CDS41N
Opis: SOCKET,3/8" DRIVE,11MM,12PT
CDS44
CDS44
Opis: 3/8" DRIVE,14MM SOCKET,12PT
CDS44N
CDS44N
Opis: SOCKET,3/8" DRIVE,14MM,12PT
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%