HET200VC
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET200VC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HET200VC
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka 24V THERMOELECTRIC MOD 200W
Podatkovni listi: HET200VC.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 145 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HET200VC
Številka dela HET200VC Proizvajalec Delta Electronics
Opis 24V THERMOELECTRIC MOD 200W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145 pcs Podatkovni list HET200VC.pdf
Utež 13 lbs (5.9kg) Napetost 24V
Serija HET200VC Moč - hlajenje 200W
Druga imena 603-2016 delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Vrsta prenosa toplote Air to Air Lokacija ventilatorja Cold Side / Warm Side
Dimenzije - na splošno 400mm L x 169mm W x 181mm H natančen opis Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 24V
Tok 12A