FFB0812EHE-R00
Delta ElectronicsDelta Electronics
FFB0812EHE-R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFB0812EHE-R00
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: FFB0812EHE-R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FFB0812EHE-R00
Številka dela FFB0812EHE-R00 Proizvajalec Delta Electronics
Opis FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6663 pcs Podatkovni list FFB0812EHE-R00.pdf
Premer 38.00mm Utež 0.375 lb (170.1g)
Napetostni razpon 7 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.812 in H2O (202.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija FFB
RPM 5700 RPM Moč (Watts) 10.80W
Druga imena 603-1599
FFB0812EHER00
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 52.5 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Locked Rotor Sensor
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.900A