600TYSS104
Delta ElectronicsDelta Electronics
600TYSS104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 600TYSS104
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT
Podatkovni listi: 600TYSS104.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 53 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 600TYSS104
Številka dela 600TYSS104 Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53 pcs Podatkovni list 600TYSS104.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 480V
Sklop zaključka Terminal Post Serija TYS
Druga imena 1144-1384 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 3µH
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Three Phase (Wye)
Konfiguracija Single Stage Odobritve -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
600X51115X
600X51115X
Proizvajalci: Conec
Opis: 15POS DIE CAST HOOD
Na zalogi: 4209 pcs
Prenesi: 600X51115X.pdf
RFQ
600SP1S3M3R
600SP1S3M3R
Proizvajalci: E-Switch
Opis: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Na zalogi: 39972 pcs
Prenesi: 600SP1S3M3R.pdf
RFQ
600VN
600VN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: NUT/SCREWDRIVER SET W/HANDLE 2PC
Prenesi: 600VN.pdf
600SP1S3M3RE
600SP1S3M3RE
Proizvajalci: E-Switch
Prenesi: 600SP1S3M3RE.pdf
600TDSS84
600TDSS84
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 480VAC 600A CHASS
Na zalogi: 59 pcs
Prenesi: 600TDSS84.pdf
Proizvajalci: Conec
Opis: 25 POS HOOD BLACK TOP ENT 38MM
Prenesi:
600SP3S2M1Q
600SP3S2M1Q
Opis: SWITCH SLIDE SPDT 1A 30V
Prenesi: 600SP3S2M1Q.pdf
Opis: 37POS HOOD FULL METAL FLUSH
Prenesi: 600X51137X.pdf
Opis: 25POS FULL METAL HOOD 2 EXITS
600SP3S2M3R
600SP3S2M3R
Prenesi: 600SP3S2M3R.pdf
Opis: 9 POS HOOD FULL METAL FLUSH
600SP1S3M3QE
600SP1S3M3QE
Opis: SWITCH SLIDE SPDT 1A 30V
Prenesi: 600SP1S3M3QE.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%