55TDVST2
Delta ElectronicsDelta Electronics
55TDVST2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55TDVST2
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 480VAC 55A CHASS MNT
Podatkovni listi: 1.55TDVST2.pdf2.55TDVST2.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 537 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 55TDVST2
Številka dela 55TDVST2 Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 480VAC 55A CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 537 pcs Podatkovni list 1.55TDVST2.pdf2.55TDVST2.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 480V
Sklop zaključka Terminal Block Serija TDV
Druga imena 603-1675 delovna temperatura -25°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 600µH
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Three Phase (Delta)
Tok 55A Konfiguracija Single Stage
Odobritve cURus, ENEC, SEMKO Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6VSK1
6VSK1
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
Na zalogi: 3042 pcs
Prenesi: 6VSK1.pdf
RFQ
FLLD3800APVI1
FLLD3800APVI1
Proizvajalci: KEMET
Opis: LINE FILTER 520VAC 800A CHASS
Na zalogi: 117 pcs
Prenesi: FLLD3800APVI1.pdf
RFQ
FMAC-0A40-2513
FMAC-0A40-2513
Proizvajalci: Schurter
Opis: LINE FILTER 550VAC 25A CHASS MNT
Na zalogi: 226 pcs
Prenesi: FMAC-0A40-2513.pdf
850-03/001
850-03/001
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
Na zalogi: 7245 pcs
Prenesi: 850-03/001.pdf
55TR
55TR
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CLIP BATTERY AAA/N SMD
Prenesi: 55TR.pdf
55TDVST2-1
55TDVST2-1
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 480VAC 55A CHASS MNT