42TDVST2
Delta ElectronicsDelta Electronics
42TDVST2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 42TDVST2
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 480VAC 42A CHASS MNT
Podatkovni listi: 1.42TDVST2.pdf2.42TDVST2.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 801 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 42TDVST2
Številka dela 42TDVST2 Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 480VAC 42A CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 801 pcs Podatkovni list 1.42TDVST2.pdf2.42TDVST2.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 480V
Sklop zaključka Terminal Block Serija TDV
Druga imena 603-1674 delovna temperatura -25°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 600µH
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Three Phase (Delta)
Tok 42A Konfiguracija Single Stage