30DPGS5C
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DPGS5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30DPGS5C
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
Podatkovni listi: 1.30DPGS5C.pdf2.30DPGS5C.pdf3.30DPGS5C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30DPGS5C
Številka dela 30DPGS5C Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2544 pcs Podatkovni list 1.30DPGS5C.pdf2.30DPGS5C.pdf3.30DPGS5C.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 115V, 250V
Sklop zaključka Threaded Post (8-32) Serija DP
Druga imena 1144-1050 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 600µH
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Single Phase
Tok 30A Konfiguracija Two Stage