20DKCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
20DKCS5B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20DKCS5B
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
Podatkovni listi: 1.20DKCS5B.pdf2.20DKCS5B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20DKCS5B
Številka dela 20DKCS5B Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5867 pcs Podatkovni list 1.20DKCS5B.pdf2.20DKCS5B.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 115V, 250V
Sklop zaključka Threaded Post (8-32) Serija DK
Druga imena 1144-1101 delovna temperatura -25°C ~ 100°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 600µH
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Single Phase
Tok 20A Konfiguracija Single Stage