16DPGG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
16DPGG5B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16DPGG5B
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
Podatkovni listi: 1.16DPGG5B.pdf2.16DPGG5B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16DPGG5B
Številka dela 16DPGG5B Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2103 pcs Podatkovni list 1.16DPGG5B.pdf2.16DPGG5B.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 115V, 250V
Sklop zaključka Quick Connect Serija DP
Druga imena 1144-1068 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Single Phase
Tok 16A Konfiguracija Two Stage
Odobritve CSA, UR, VDE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
16DBCG5B
16DBCG5B
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
Na zalogi: 6359 pcs
Prenesi: 16DBCG5B.pdf
RFQ
16D27Q
16D27Q
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 16A DII/E27 500VAC
Na zalogi: 11315 pcs
Prenesi: 16D27Q.pdf
RFQ
16D27SB
16D27SB
Proizvajalci: Altech Corporation
Opis: FUSEDIAZEDSLOW BLOW (5) DII(E27)
Prenesi:
16D27
16D27
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE-D2 16A T GL/GG 500VAC E27
Prenesi: 16D27.pdf
16D27FB
16D27FB
Opis: FUSEDIAZEDFAST BLOW 5 DII(E27)16
Prenesi:
16DCGG5B
16DCGG5B
Prenesi: 16DCGG5B.pdf
16D27R
16D27R
Opis: FUSE-D2 16A F GR 500VAC E27