12DPCG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
12DPCG5B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12DPCG5B
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Podatkovni listi: 1.12DPCG5B.pdf2.12DPCG5B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12DPCG5B
Številka dela 12DPCG5B Proizvajalec Delta Electronics
Opis LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2881 pcs Podatkovni list 1.12DPCG5B.pdf2.12DPCG5B.pdf
Voltage - Nazivna DC - Napetost - nazivni AC 115V, 250V
Sklop zaključka Quick Connect Serija DP
Druga imena 1144-1069 delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Single Phase
Tok 12A Konfiguracija Two Stage
Odobritve CSA, UR, VDE Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
12DPCG5C
12DPCG5C
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Na zalogi: 6046 pcs
Prenesi: 12DPCG5C.pdf
RFQ
12DBBG5B
12DBBG5B
Na zalogi: 10176 pcs
Prenesi: 12DBBG5B.pdf
RFQ
12DC4
12DC4
Proizvajalci: 3M
Opis: CUNO DC CARTRIDGE HOUSING PART #
Na zalogi: 29 pcs
Prenesi:
12DC2
12DC2
Proizvajalci: 3M
Na zalogi: 38 pcs
Prenesi:
12DKBG5B
12DKBG5B
Prenesi: 12DKBG5B.pdf
12DB-6S(LF)
12DB-6S(LF)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM WHT PCB
Prenesi: 12DB-6S(LF).pdf
12DC1A25
12DC1A25
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: 12VDC1000MA2.5MM POWER SUPPLY
Prenesi: 12DC1A25.pdf
12DC1AST
12DC1AST
Opis: PWR SUPPLY 12VDC 1000MA S&T
Prenesi: 12DC1AST.pdf
12DB-8M
12DB-8M
Proizvajalci: JST
Opis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM GRN PCB
Prenesi: 12DB-8M.pdf
12DB-4K(LF)
12DB-4K(LF)
Opis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB
Prenesi: 12DB-4K(LF).pdf
12DC3
12DC3
Na zalogi: 30 pcs
12DCCG5B
12DCCG5B
Prenesi: 12DCCG5B.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%