10KENG3EAM-R
Delta ElectronicsDelta Electronics
10KENG3EAM-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10KENG3EAM-R
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Podatkovni listi: 1.10KENG3EAM-R.pdf2.10KENG3EAM-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10KENG3EAM-R
Številka dela 10KENG3EAM-R Proizvajalec Delta Electronics
Opis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17635 pcs Podatkovni list 1.10KENG3EAM-R.pdf2.10KENG3EAM-R.pdf
Napetost - UL - Napetost - IEC 115/250VAC
Prekinitev Quick Connect Funkcije preklopov -
Serija KEN Debelina plošče 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Mere izreza plošče Rectangular - 28.45mm x 21.90mm Pakiranje Bulk
Druga imena 1144-1266 Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Držalo varovalk, predal -
Varovalka No Vrsta filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Trenutni - UL - Trenutna - IEC 10A
Vrsta priključka Receptacle, Male Blades Slog konektorja IEC 320-C14
Odobritve CSA, UL, VDE
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10KR85
10KR85
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 415VAC
Na zalogi: 3694 pcs
Prenesi: 10KR85.pdf
RFQ
10KEEG3EA
10KEEG3EA
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Na zalogi: 18146 pcs
Prenesi: 10KEEG3EA.pdf
RFQ
10KR-6H-P
10KR-6H-P
Proizvajalci: JST
Opis: CONN SOCKET 10POS 2MM IDC
Prenesi: 10KR-6H-P.pdf
10KENG3EA
10KENG3EA
Prenesi: 10KENG3EA.pdf
10KR-D6S-P
10KR-D6S-P
Proizvajalci: JST
Opis: CONN SOCKET 10POS 2MM IDC R/A
Prenesi: 10KR-D6S-P.pdf
10KENG3EAM(H)
10KENG3EAM(H)
Prenesi: 10KENG3EAM(H).pdf
10KEEG3EAM
10KEEG3EAM
Prenesi: 10KEEG3EAM.pdf
10KENG3EAM-R(H)
10KENG3EAM-R(H)
Prenesi: 10KENG3EAM-R(H).pdf
10KENG3EAM
10KENG3EAM
Prenesi: 10KENG3EAM.pdf
10KENG3SA
10KENG3SA
Prenesi: 10KENG3SA.pdf
10KTH
10KTH
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A CYLINDRICAL
Na zalogi: 678 pcs
Prenesi: 10KTH.pdf
10KEEG3SA
10KEEG3SA
Prenesi: 10KEEG3SA.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%