TNPW080552K3DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080552K3DETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW080552K3DETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 52.3K OHM 0.5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TNPW080552K3DETA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW080552K3DETA
Številka dela TNPW080552K3DETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 52.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1372855 pcs Podatkovni list TNPW080552K3DETA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TNPW Odpornost 52.3 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 52.3 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film