RL07S3R3JB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL07S3R3JB14
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: RL07S3R3JB14.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL07S3R3JB14
Številka dela RL07S3R3JB14 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 85197 pcs Podatkovni list RL07S3R3JB14.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serija Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RL07S3R3JB14-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film