ISC1812EB331J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB331J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1812EB331J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM
Podatkovni listi: ISC1812EB331J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1812EB331J
Številka dela ISC1812EB331J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127442 pcs Podatkovni list ISC1812EB331J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.7MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 96mA 7.54 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.54 Ohm Max Trenutna ocena 96mA