ISC1812EB151K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB151K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1812EB151K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM
Podatkovni listi: ISC1812EB151K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1812EB151K
Številka dela ISC1812EB151K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152653 pcs Podatkovni list ISC1812EB151K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 5MHz natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 130mA 4.16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.16 Ohm Max Trenutna ocena 130mA