ISC1210SY4R7J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210SY4R7J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1210SY4R7J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: ISC1210SY4R7J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1210SY4R7J
Številka dela ISC1210SY4R7J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 238813 pcs Podatkovni list ISC1210SY4R7J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 52MHz natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.25 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Trenutna ocena 220mA