IM08BH162J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IM08BH162J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IM-8 1.6K 5% B08
Podatkovni listi: IM08BH162J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IM08BH162J
Številka dela IM08BH162J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IM-8 1.6K 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4908 pcs Podatkovni list IM08BH162J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija IM
Ocene - Q @ Frek 65 @ 250kHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 1.6mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz
Lastnosti - natančen opis 1.6mH Unshielded Molded Inductor 70mA 26 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max Trenutna ocena 70mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IM08BH272J
IM08BH272J
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: IM-8 2.7K 5% B08
Na zalogi: 2770 pcs
Prenesi: IM08BH272J.pdf
RFQ
IM08BH122J
IM08BH122J
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: IM-8 1.2K 5% B08
Na zalogi: 5479 pcs
Prenesi: IM08BH122J.pdf
RFQ
IM07JR
IM07JR
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Prenesi: IM07JR.pdf
IM08BH222K
IM08BH222K
Opis: IM-8 2.2K 10% B08
Prenesi: IM08BH222K.pdf
IM07TS
IM07TS