P35-75S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P35-75S-FST
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P35-75S-FST.pdf
Stanje zalog 459 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P35-75S-FST
Številka dela P35-75S-FST Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 459 pcs Podatkovni list P35-75S-FST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 75V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Serija P3
Moč (Watts) - delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 200mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Odobritve CE, cURus, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P35-5W
P35-5W
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
Na zalogi: 591 pcs
Prenesi: P35-5W.pdf
RFQ
P35-75SQX
P35-75SQX
Proizvajalci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Na zalogi: 524 pcs
Prenesi: P35-75SQX.pdf
RFQ
P35-75S
P35-75S
Na zalogi: 628 pcs
Prenesi: P35-75S.pdf
P35-75S/22
P35-75S/22
Na zalogi: 557 pcs
Prenesi: P35-75S/22.pdf
P35-5X
P35-5X
Na zalogi: 672 pcs
Prenesi: P35-5X.pdf
P35-75SQ
P35-75SQ
Na zalogi: 443 pcs
Prenesi: P35-75SQ.pdf
P35-5XA
P35-5XA