P35-24S-FST
pregled izdelka
Številka dela: P35-24S-FST
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Podatkovni listi: P35-24S-FST.pdf
Stanje zalog 452 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P35-24S-FST
Številka dela P35-24S-FST Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 452 pcs Podatkovni list P35-24S-FST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Moč (Watts) - delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 300mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 300mA Odobritve CE, cURus, UL