P33-18-FST
DaburnDaburn
Daburn
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P33-18-FST
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT
Podatkovni listi: P33-18-FST.pdf
Stanje zalog 505 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P33-18-FST
Številka dela P33-18-FST Proizvajalec Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 505 pcs Podatkovni list P33-18-FST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -18V Napetost - izhod 1 18V
Napetost - Vhod 105 ~ 125 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Serija P3
Moč (Watts) - delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 18V -18V 100mA, 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 100mA, 100mA Odobritve CE, cURus, UL