DTS24W17-26PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS24W17-26PA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24W17-26PA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24W17-26PA
Številka dela DTS24W17-26PA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1119 pcs Podatkovni list DTS24W17-26PA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24W17-26PA
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca DTS24W17-26PA Velik premer dobavljen 17-26
Lastnosti Shielded Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Trenutna ocena 7.5A
Tok - Max / Contact Threaded Kontaktni material A
Stopite v stik s finišno debelino Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24W17-26JE
DTS24W17-26JE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 911 pcs
Prenesi: DTS24W17-26JE.pdf
RFQ
DTS24W17-26JB
DTS24W17-26JB
Na zalogi: 5414 pcs
Prenesi: DTS24W17-26JB.pdf
RFQ
DTS24W17-26PA-LC
DTS24W17-26PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 1837 pcs
Prenesi: DTS24W17-26PA-LC.pdf
DTS24W17-26JC
DTS24W17-26JC
Prenesi: DTS24W17-26JC.pdf
DTS24W17-26PA-6149 [V001]
DTS24W17-26PA-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24W17-26PA-6149 [V001].pdf
DTS24W17-26PA [V001]
DTS24W17-26PA [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24W17-26PA [V001].pdf
DTS24W17-26PA-6149
DTS24W17-26PA-6149
Prenesi: DTS24W17-26PA-6149.pdf
DTS24W17-26JA
DTS24W17-26JA
Prenesi: DTS24W17-26JA.pdf
DTS24W17-26PA [V002]
DTS24W17-26PA [V002]
Prenesi: DTS24W17-26PA [V002].pdf
DTS24W17-26PA3028
DTS24W17-26PA3028
Opis: DTS24W17-26PA-3028
Prenesi: DTS24W17-26PA3028.pdf
DTS24W17-26JD
DTS24W17-26JD
Na zalogi: 877 pcs
Prenesi: DTS24W17-26JD.pdf
DTS24W17-26JN
DTS24W17-26JN
Na zalogi: 985 pcs
Prenesi: DTS24W17-26JN.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%