PRGA24150
CrydomCrydom
PRGA24150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRGA24150
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V
Podatkovni listi: 1.PRGA24150.pdf2.PRGA24150.pdf3.PRGA24150.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRGA24150
Številka dela PRGA24150 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4388 pcs Podatkovni list 1.PRGA24150.pdf2.PRGA24150.pdf3.PRGA24150.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 90 ~ 140VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija PRG Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Tip montaže Chassis Mount Load Current 150A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PRGA24150-10
PRGA24150-10
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 150A 24-280V