LS240D8R
CrydomCrydom
LS240D8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LS240D8R
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 8A 24-280V
Podatkovni listi: 1.LS240D8R.pdf2.LS240D8R.pdf3.LS240D8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LS240D8R
Številka dela LS240D8R Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 8A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4425 pcs Podatkovni list 1.LS240D8R.pdf2.LS240D8R.pdf3.LS240D8R.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 4 ~ 10VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija LS Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC
Druga imena CC1548 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 8A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LS240D12R
LS240D12R
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Na zalogi: 3235 pcs
Prenesi: LS240D12R.pdf
RFQ
LS2320-9ERB1G
LS2320-9ERB1G
Proizvajalci: Bel
Opis: AC/DC CONVERTER 2X12V 101W
Na zalogi: 4290 pcs
Prenesi: LS2320-9ERB1G.pdf
RFQ
LS25-24
LS25-24
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 25W
Prenesi: LS25-24.pdf
LS2320-9ER
LS2320-9ER
Proizvajalci: Bel
Opis: AC/DC CONVERTER
Prenesi: LS2320-9ER.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 25W
Prenesi: LS25-48.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 25W
LS240D8
LS240D8
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 8A 24-280V
Prenesi: LS240D8.pdf
LS2320-9ERG
LS2320-9ERG
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 12V 100W
Na zalogi: 96 pcs
Prenesi: LS2320-9ERG.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 25W
LS240D12
LS240D12
Prenesi: LS240D12.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 25W
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%