H12WD48125
CrydomCrydom
H12WD48125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H12WD48125
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Podatkovni listi: 1.H12WD48125.pdf2.H12WD48125.pdf3.H12WD48125.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 772 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H12WD48125
Številka dela H12WD48125 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 772 pcs Podatkovni list 1.H12WD48125.pdf2.H12WD48125.pdf3.H12WD48125.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 660V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija H12WD Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Tip montaže Chassis Mount Load Current 125A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H12WD48125KPG-10
H12WD48125KPG-10
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR 660VAC/125A DC
Na zalogi: 748 pcs
Prenesi: H12WD48125KPG-10.pdf
RFQ
H12WD48125K-10
H12WD48125K-10
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Na zalogi: 629 pcs
Prenesi: H12WD48125K-10.pdf
RFQ
H12D4890KG-10
H12D4890KG-10
Opis: SOLID STATE RELAY 48-530 VAC
Na zalogi: 839 pcs
Prenesi: H12D4890KG-10.pdf
H12WD48125-10
H12WD48125-10
Na zalogi: 760 pcs
Prenesi: H12WD48125-10.pdf
H12D4890K-10
H12D4890K-10
Na zalogi: 857 pcs
Prenesi: H12D4890K-10.pdf
H12P-SHF-AA
H12P-SHF-AA
Proizvajalci: JST
Opis: CONN RECEPT HOUSING 12POS NH
Na zalogi: 426447 pcs
Prenesi: H12P-SHF-AA.pdf
H12WD48125G
H12WD48125G
Opis: RELAY SSR 660VAC/125A DC
Na zalogi: 897 pcs
Prenesi: H12WD48125G.pdf
H12WD48125PG-10
H12WD48125PG-10
Na zalogi: 858 pcs
Prenesi: H12WD48125PG-10.pdf
H12WD48125PG
H12WD48125PG