DP4RSC60D40
CrydomCrydom
DP4RSC60D40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP4RSC60D40
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Podatkovni listi: 1.DP4RSC60D40.pdf2.DP4RSC60D40.pdf3.DP4RSC60D40.pdf4.DP4RSC60D40.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 268 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP4RSC60D40
Številka dela DP4RSC60D40 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - obremenitev 1 ~ 48 V Napetost - Vhod 4.5 ~ 15VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Serija DP
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda DC Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A