DC200D40C
CrydomCrydom
DC200D40C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC200D40C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
Podatkovni listi: 1.DC200D40C.pdf2.DC200D40C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 926 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC200D40C
Številka dela DC200D40C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 926 pcs Podatkovni list 1.DC200D40C.pdf2.DC200D40C.pdf
Napetost - obremenitev 1V ~ 150V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija PowerPlus DC Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda DC
Druga imena CC1870 Odpornost na stanje (Max) 16 mOhms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 40A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant