DC100D40C
CrydomCrydom
DC100D40C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC100D40C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 40A 1-72V
Podatkovni listi: 1.DC100D40C.pdf2.DC100D40C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC100D40C
Številka dela DC100D40C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 40A 1-72V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1016 pcs Podatkovni list 1.DC100D40C.pdf2.DC100D40C.pdf
Napetost - obremenitev 1V ~ 72V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija PowerPlus DC Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda DC
Druga imena CC1860 Odpornost na stanje (Max) 7 mOhms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 40A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant