D53TP50C
CrydomCrydom
D53TP50C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D53TP50C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: 1.D53TP50C.pdf2.D53TP50C.pdf3.D53TP50C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 524 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D53TP50C
Številka dela D53TP50C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 524 pcs Podatkovni list 1.D53TP50C.pdf2.D53TP50C.pdf3.D53TP50C.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena CC2155
D53TP50C-ND
Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Load Current 50A
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D53TP50DH
D53TP50DH
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Na zalogi: 568 pcs
Prenesi: D53TP50DH.pdf
RFQ
D53TP25CH-10
D53TP25CH-10
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Na zalogi: 439 pcs
Prenesi: D53TP25CH-10.pdf
RFQ
D53TP50CH
D53TP50CH
Na zalogi: 427 pcs
Prenesi: D53TP50CH.pdf
D53TP50C-10
D53TP50C-10
Proizvajalci: Crydom Co.
Opis: RELAY SSR IP20 50A 3PHAS PNL MNT
Na zalogi: 545 pcs
Prenesi: D53TP50C-10.pdf
D53TP25DH-10
D53TP25DH-10
Na zalogi: 619 pcs
Prenesi: D53TP25DH-10.pdf
D53TP50CH-10
D53TP50CH-10