C53TP50C
CrydomCrydom
C53TP50C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C53TP50C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: 1.C53TP50C.pdf2.C53TP50C.pdf3.C53TP50C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 473 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C53TP50C
Številka dela C53TP50C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473 pcs Podatkovni list 1.C53TP50C.pdf2.C53TP50C.pdf3.C53TP50C.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 180 ~ 280VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Tip montaže Chassis Mount Load Current 50A
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C53TP50CH
C53TP50CH
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V