B53TP50C
CrydomCrydom
B53TP50C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B53TP50C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: 1.B53TP50C.pdf2.B53TP50C.pdf3.B53TP50C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 417 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B53TP50C
Številka dela B53TP50C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 417 pcs Podatkovni list 1.B53TP50C.pdf2.B53TP50C.pdf3.B53TP50C.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 90 ~ 140VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena B53TP50C-ND
CC2154
Tip montaže Chassis Mount
Load Current 50A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B533-2T
B533-2T
Proizvajalci: Crydom
Opis: MOD DIODE SCR 25A 280VAC .250"QC
Na zalogi: 3028 pcs
Prenesi: B533-2T.pdf
RFQ
B53TP25C-10
B53TP25C-10
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Na zalogi: 494 pcs
Prenesi: B53TP25C-10.pdf
RFQ
B53TP50C-10
B53TP50C-10
Proizvajalci: Crydom Co.
Opis: RELAY SSR IP20 50A 3PHAS PNL MNT
Na zalogi: 513 pcs
Prenesi: B53TP50C-10.pdf
B53TP25CH-10
B53TP25CH-10
Na zalogi: 570 pcs
Prenesi: B53TP25CH-10.pdf
B530CE-13
B530CE-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SCHOTTKY 30V 5A SMC
Na zalogi: 446359 pcs
Prenesi: B530CE-13.pdf
B53TP50CH-10
B53TP50CH-10
Opis: SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Na zalogi: 483 pcs
Prenesi: B53TP50CH-10.pdf
Opis: MOD DIODE SCR 25A 240VAC .250"QC