ASPF240D3
CrydomCrydom
ASPF240D3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPF240D3
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Podatkovni listi: 1.ASPF240D3.pdf2.ASPF240D3.pdf3.ASPF240D3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPF240D3
Številka dela ASPF240D3 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5822 pcs Podatkovni list 1.ASPF240D3.pdf2.ASPF240D3.pdf3.ASPF240D3.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 4 ~ 10VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-Mini SIP
Serija ASPF Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena CC1334 Tip montaže Through Hole
Load Current 3A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASPI-0309-100M-T4
ASPI-0309-100M-T4
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: FIXED IND 10UH 550MA 640 MOHM
Na zalogi: 515018 pcs
Prenesi: ASPI-0309-100M-T4.pdf
RFQ
ASPF240D3R
ASPF240D3R
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Na zalogi: 5404 pcs
Prenesi: ASPF240D3R.pdf
RFQ
ASPHSPH24K152
ASPHSPH24K152
Proizvajalci: JST
Opis: LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
Prenesi: ASPHSPH24K152.pdf
ASPB05075NM
ASPB05075NM
Proizvajalci: Hoffmann
Opis: HOLE SEAL(2) 0.5IN,22.5MM,0.75IN
Prenesi: ASPB05075NM.pdf
ASPBGSS
ASPBGSS
Proizvajalci: Hoffmann
Opis: HOLE SEAL FOR 22.5MM PB
Prenesi: ASPBGSS.pdf
ASPBSS
ASPBSS
Opis: HOLE SEAL FOR 30.5MM PB
Prenesi: ASPBSS.pdf
ASPBLG
ASPBLG
Opis: HOLE SEAL FOR 30.5MM PB