XPCROY-L1-R250-00701
Cree
XPCROY-L1-R250-00701 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XPCROY-L1-R250-00701
Proizvajalec / znamka: Cree
Opis izdelka LED XLAMP XP-C ROYAL BLUE SMD
Podatkovni listi: XPCROY-L1-R250-00701.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XPCROY-L1-R250-00701
Številka dela XPCROY-L1-R250-00701 Proizvajalec Cree
Opis LED XLAMP XP-C ROYAL BLUE SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98344 pcs Podatkovni list XPCROY-L1-R250-00701.pdf
Valovna dolžina 458nm (450nm ~ 465nm) Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V
Kotni kot 125° Toplotna odpornost paketa 12°C/W
Temperatura - preskus 25°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Serija XLamp® XP-C
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1414 (3535 Metric)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.084" (2.13mm) Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 275mW (250mW ~ 300mW)
natančen opis LED Lighting Color XLamp® XP-C Blue 458nm (450nm ~ 465nm) 1414 (3535 Metric) Tok - preskus 350mA
Tok - maks 500mA Barva Blue