PJA600F-15-R
pregled izdelka
Številka dela: PJA600F-15-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 600W
Podatkovni listi: PJA600F-15-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 538 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA600F-15-R
Številka dela PJA600F-15-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 538 pcs Podatkovni list PJA600F-15-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 600W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, Universal Input
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 40A Odobritve CE, cURus