PJA300F-24-R
pregled izdelka
Številka dela: PJA300F-24-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 300W
Podatkovni listi: PJA300F-24-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 736 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA300F-24-R
Številka dela PJA300F-24-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 736 pcs Podatkovni list PJA300F-24-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serija PJA Moč (Watts) 300W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Odobritve CE, cURus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PJA300F-24
PJA300F-24
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 300W