PJA300F-15-R
pregled izdelka
Številka dela: PJA300F-15-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 300W
Podatkovni listi: PJA300F-15-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 829 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA300F-15-R
Številka dela PJA300F-15-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 829 pcs Podatkovni list PJA300F-15-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serija PJA Moč (Watts) 300W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A