PJA150F-36-R
pregled izdelka
Številka dela: PJA150F-36-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 150W
Podatkovni listi: PJA150F-36-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PJA150F-36-R
Številka dela PJA150F-36-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1052 pcs Podatkovni list PJA150F-36-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 151W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, Universal Input
Učinkovitost 90% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, cURus