PJA100F-24-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJA100F-24-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: PJA100F-24-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA100F-24-R
Številka dela PJA100F-24-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1649 pcs Podatkovni list PJA100F-24-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 103W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, Universal Input
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Odobritve CE, cURus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PJA100F-36-N2
PJA100F-36-N2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 100W
Na zalogi: 1654 pcs
Prenesi: PJA100F-36-N2.pdf
RFQ
PJA100F-24-J
PJA100F-24-J
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 1377 pcs
Prenesi: PJA100F-24-J.pdf
RFQ
PJA100F-24
PJA100F-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 100W