PBA75F-3R3-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-3R3-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: PBA75F-3R3-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-3R3-R
Številka dela PBA75F-3R3-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list PBA75F-3R3-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 78% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 15A Odobritve CE, cURus, TUV