PBA75F-15-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-15-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: PBA75F-15-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-15-R
Številka dela PBA75F-15-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1096 pcs Podatkovni list PBA75F-15-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 84% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA75F-15-JN1
PBA75F-15-JN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 1012 pcs
Prenesi: PBA75F-15-JN1.pdf
RFQ
PBA75F-15-RN1
PBA75F-15-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 789 pcs
Prenesi: PBA75F-15-RN1.pdf
RFQ
PBA75F-15-JVN
PBA75F-15-JVN
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 875 pcs
Prenesi: PBA75F-15-JVN.pdf
PBA75F-15-JN
PBA75F-15-JN
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 943 pcs
Prenesi: PBA75F-15-JN.pdf
PBA75F-15-RVN
PBA75F-15-RVN
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 884 pcs
Prenesi: PBA75F-15-RVN.pdf
PBA75F-15-RV
PBA75F-15-RV
Opis: AC/DC CONVERTER 15V