PBA50F-36-R
pregled izdelka
Številka dela: PBA50F-36-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.PBA50F-36-R.pdf2.PBA50F-36-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA50F-36-R
Številka dela PBA50F-36-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1078 pcs Podatkovni list 1.PBA50F-36-R.pdf2.PBA50F-36-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.4A Odobritve CE, cURus, TUV
Podobni izdelki
PBA50F-36-JN1
PBA50F-36-JN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 883 pcs
Prenesi: PBA50F-36-JN1.pdf
RFQ
PBA50F-36-RT
PBA50F-36-RT
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V