PBA50F-24-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA50F-24-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V
Podatkovni listi: 1.PBA50F-24-R.pdf2.PBA50F-24-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA50F-24-R
Številka dela PBA50F-24-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1086 pcs Podatkovni list 1.PBA50F-24-R.pdf2.PBA50F-24-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 84% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.2A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA50F-24-RN1
PBA50F-24-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 833 pcs
Prenesi: PBA50F-24-RN1.pdf
RFQ
PBA50F-24-MN
PBA50F-24-MN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1122 pcs
Prenesi: PBA50F-24-MN.pdf
RFQ
PBA50F-24-RN
PBA50F-24-RN
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 1201 pcs
Prenesi: PBA50F-24-RN.pdf
PBA50F-24-RT
PBA50F-24-RT
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 910 pcs
Prenesi: PBA50F-24-RT.pdf
PBA50F-24-RTN
PBA50F-24-RTN
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Prenesi: PBA50F-24-RTN.pdf
PBA50F-24-N
PBA50F-24-N
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: PBA50F-24-N.pdf
PBA50F-24-RV
PBA50F-24-RV
Opis: AC/DC CONVERTER 24V