PBA150F-48-RV
CoselCosel
PBA150F-48-RV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA150F-48-RV
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: PBA150F-48-RV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 650 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA150F-48-RV
Številka dela PBA150F-48-RV Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 650 pcs Podatkovni list PBA150F-48-RV.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.3A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA150F-5
PBA150F-5
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 150W
Na zalogi: 594 pcs
Prenesi: PBA150F-5.pdf
RFQ
PBA150F-48-R
PBA150F-48-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 608 pcs
Prenesi: PBA150F-48-R.pdf
RFQ
PBA150F-48-RN1
PBA150F-48-RN1
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 519 pcs
Prenesi: PBA150F-48-RN1.pdf
PBA150F-48-RVN
PBA150F-48-RVN
Opis: AC/DC CONVERTER 48V