PBA150F-15-R
CoselCosel
PBA150F-15-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA150F-15-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: PBA150F-15-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 648 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA150F-15-R
Številka dela PBA150F-15-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 648 pcs Podatkovni list PBA150F-15-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CE, cURus, TUV
Podobni izdelki
PBA150F-15-RV
PBA150F-15-RV
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 673 pcs
Prenesi: PBA150F-15-RV.pdf
RFQ
PBA150F-15-RVN
PBA150F-15-RVN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 615 pcs
Prenesi: PBA150F-15-RVN.pdf
RFQ
PBA150F-15-N
PBA150F-15-N
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 689 pcs
Prenesi: PBA150F-15-N.pdf
PBA150F-15-RN1
PBA150F-15-RN1
Opis: AC/DC CONVERTER 15V