PBA100F-36-R
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA100F-36-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: PBA100F-36-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 871 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA100F-36-R
Številka dela PBA100F-36-R Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 871 pcs Podatkovni list PBA100F-36-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 86% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.8A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA100F-36-RD37.5N
PBA100F-36-RD37.5N
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 627 pcs
Prenesi: PBA100F-36-RD37.5N.pdf
RFQ
PBA100F-36-RN1
PBA100F-36-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 624 pcs
Prenesi: PBA100F-36-RN1.pdf
RFQ
PBA100F-36-N1
PBA100F-36-N1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 752 pcs
Prenesi: PBA100F-36-N1.pdf
PBA100F-36-JN1
PBA100F-36-JN1
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 757 pcs
Prenesi: PBA100F-36-JN1.pdf
PBA100F-36-RN
PBA100F-36-RN
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 710 pcs
Prenesi: PBA100F-36-RN.pdf
PBA100F-36-JN
PBA100F-36-JN
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 828 pcs
Prenesi: PBA100F-36-JN.pdf
PBA100F-36-JR
PBA100F-36-JR
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 666 pcs
Prenesi: PBA100F-36-JR.pdf
PBA100F-36-RT
PBA100F-36-RT
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 747 pcs
Prenesi: PBA100F-36-RT.pdf
PBA100F-36-J
PBA100F-36-J
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 897 pcs
Prenesi: PBA100F-36-J.pdf
PBA100F-36-N
PBA100F-36-N
Opis: AC/DC CONVERTER 36V 100W
Na zalogi: 816 pcs
Prenesi: PBA100F-36-N.pdf
PBA100F-36-RV
PBA100F-36-RV
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 859 pcs
Prenesi: PBA100F-36-RV.pdf
PBA100F-36-T
PBA100F-36-T
Opis: AC/DC CONVERTER 36V
Na zalogi: 794 pcs
Prenesi: PBA100F-36-T.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%