MGS30123R3-R
CoselCosel
MGS30123R3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGS30123R3-R
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: MGS30123R3-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGS30123R3-R
Številka dela MGS30123R3-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1646 pcs Podatkovni list MGS30123R3-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.39" H (50.8mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija MGS Moč (Watts) 26W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 8A Aplikacije ITE (Commercial)