LFP300F-36-TY
CoselCosel
LFP300F-36-TY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFP300F-36-TY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: 1.LFP300F-36-TY.pdf2.LFP300F-36-TY.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 575 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFP300F-36-TY
Številka dela LFP300F-36-TY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 575 pcs Podatkovni list 1.LFP300F-36-TY.pdf2.LFP300F-36-TY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.4A Odobritve CE, cURus, TUV