LFP240F-30-R2Y
CoselCosel
LFP240F-30-R2Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFP240F-30-R2Y
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 30V
Podatkovni listi: 1.LFP240F-30-R2Y.pdf2.LFP240F-30-R2Y.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 628 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFP240F-30-R2Y
Številka dela LFP240F-30-R2Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 30V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 628 pcs Podatkovni list 1.LFP240F-30-R2Y.pdf2.LFP240F-30-R2Y.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 30V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 88.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve CE, cURus, TUV