LFA300F-15-R2TY
CoselCosel
LFA300F-15-R2TY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFA300F-15-R2TY
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: LFA300F-15-R2TY.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 622 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFA300F-15-R2TY
Številka dela LFA300F-15-R2TY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 622 pcs Podatkovni list LFA300F-15-R2TY.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serija LF delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 84.5% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 14A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 14A Odobritve CE, cURus, TUV